Menu
Сайт в процессі наповнення, вибачте за можливі неточності в зображеннях та описах.

Як обирати моточерепаху

Найпоширеніший варіант моточерепах - це щитковий захист на сітчастій основі. Головне при виборі - щільна посадка.

Мотозахист чи черепаха, на відміну від стандартних аксесуарів, складається з посилених пластин, які в разі ДТП можуть врятувати життя водія. Крім цього, якісні вироби цього типу мають систему вентиляції, тому мотоцикліст почуває себе в рази зручніше в будь-яку пору року.

Всі моточерепахи можна розділити на 2 категорії - для мотокросу та шосейна моточерепаха.

Кроссові моделі значно легші за шосейні. В першу чергу призначені, щоб захистити пілота від падіння на поворотах, а також від гілок і каменів. При цьому захист спрямований більше на точкові удари.

Шоссейні моделі масивніші та охоплюють практично все тіло райдера. Їх виготовляють з урахуванням того, що мотоцикліст може потрапити в аварію на високій швидкості. Таким чином, більший акцент робиться на захист проти ковзання та ударів.

ЯК ОБРАТИ МОТОЧЕРЕПАХУ

В ідеалі - приїжджайте до нас в магазин, де ми допоможемо підібрати потрібний розмір і розповість всі тонкощі. Якщо такої можливості немає, ось кілька простих правил:

  1. Заміряйте ширину плечей по плечових швах
  2. Виміряйте довжину рукава (від зап'ястя до плечового шва)
  3. Отримані параметри досить співвіднести з пропонованими виробником моделями.

Дивіться розмірну сітку саме того виробника, чий захист плануєте купувати. Тому що у кожного бренду розміри можуть відрізнятися.

Зверніть увагу на:

  • щільність прилягання захисту, він не повинен сповзати або бовтатися
  • застебніть всі ремінці і перевірте, чи не сковує черепаха ваші рухи
  • довжина спинного панцира підбирається залежно від посадки на байку.

Якщо мотоцикліст знаходиться в положенні doggy style  і його корпус сильно нахиляється, то рекомендується купувати черепаху до куприка. Якщо ж посадка пряма, то довжина панцира може бути значно менше. Для спортбайкіа варто обирати аксесуари типу «уздовж куприка».