Menu
Сайт в процессі наповнення, вибачте за можливі неточності в зображеннях та описах.

Harley Davidson: статистика світових продажів за 7 місяців

Після суттєвого спаду продажів мотоциклів Harley Davidson у 2020 році, коли цифри досягли найнижчого рівня за останні 20 років, у 2021 HD повідомили про скромне зростання світових реєстрацій: воно зросло до 194 252 одиниць (+7,8%), і склало другий знизу результат за останні 15 років.

Хоча у стратегічному плані компанії очікувалося, що 2022 рік стане ключовим етапом у відновленні обсягів продажу та прибутку, початок року був дуже поганим. Наприкінці травня завод у Мілуокі було зупинено на кілька днів через брак компонентів, а рівень виробництва у другому кварталі був значно нижчим від плану. Враховуючи і без того низький рівень складських запасів по всьому світу, не дивно, що глобальні показники продажів HD виявилися істотно нижчими за очікувані, і 2022 рік для компанії проходить дуже погано.

СТАТИСТИКА СВІТОВОГО ПРОДАЖУ HARLEY DAVIDSON ЗА 7 МІСЯЦІВ

У перші сім місяців поточного року кількість реєстрацій мотоциклів Harley Davidson за світом становила 113 350 одиниць (-14,7%). За збереження тенденції результати поточного року стануть найгіршими за останні 15 років.

Продаж істотно просів у Північній Америці (-22,1%). У Європі спостерігається зростання продажів, але лише на 8,5%, і це при тому, що торік вони серйозно просіли через мито, скасовані цього року.

Зниження продажів, як і раніше, спостерігається в Південно-Східній Азії (-7,3%), в Китаї (-1,2%), в Тихоокеанському регіоні (-21%). У той же час, продажі HD зростають у Латинській Америці (+12%), Японії (+33,0%), Південній Кореї (+23%) та на Тайвані (+69,7%).