Menu
Сайт в процессі наповнення, вибачте за можливі неточності в зображеннях та описах.

Як обрати мотоперчатки

Шкіряні чи текстильні? Короткі чи довгі? Щоб обрати, пропонуємо ознайомитись з асортиментом, що існує.

Мотоперчатки бувають текстильні, шкіряні та комбіновані. Також їх поділяють за типом їзди. Спортивні зазвичай виготовляють зі шкіри завдяки її стійкості до абразивного зносу.вони також мають багато елементів пластикового захисту в найбільш уразливих областях. Часто на таких перчатках зшиті безіменний палець з мізинцем для більшої надійності.

Безпека рук в таких рукавичках на висоті, але відсутність комфорту є недоліком.

Туристичні мають подовжений дизайн, але при цьому вони компактні в діаметрі манжети, які можна заправити в рукав куртки. Комфортні в будь-яку погоду завдяки вологонепроникній мембрані, що дихає, типу Gore-Tex, Drystar, тощо.

Рукавички для мотокроса та ендуро - ергономічні і зручні. Призначені більше для кращих відчуттів при кермуванні. Оснащені пластиковим захистом для кісточок пальців.

Так само рукавички варто вибирати по сезону. Літні виготовляють з тонкої шкіри або текстилю зі вставками та перфорацією, без підкладки. Від дощу вони не захистять. Демісезонні - середній варіант між літніми та зимовими. На відміну від літніх їх оснащують захистом. Бувають як з підкладкою, так і без неї. Зимові рукавиці захистять руки не тільки при падінні, але і від поганих погодних умов. Для них висувають певні вимоги щодо водостійкі. Недолік таких моделей - незручність через товщину пальців, важливо правильно підібрати зимові рукавички. Існують також рукавички від дощу - чохли, які захищають основні мотоперчатки від вологи. Їх одягають тільки за потреби.

Всі варіанти перчаток ви можете обрати та придбати в нашому магазині або зробити індивідуальне замовлення по каталогу.