Menu
Сайт в процессі наповнення, вибачте за можливі неточності в зображеннях та описах.

Накопичувальна система знижок для постійних клієнтів

Ми пропонуємо спеціальні умови для наших зареєстрованих користувачів, які дозволяють економити при купівлі мото товарів.

Наша система знижок працює за накопичувальним принципом, що означає, що чим більше ви купуєте, тим більшу знижку ви отримує. Ми пропонуємо нашим користувачам три рівні знижок, які можна отримати при досягненні відповідної суми покупок.

Умови отримання та використання знижок

На нашому сайті ми раді запропонувати зареєстрованим користувачам систему знижок, яка дозволить їм отримувати вигоди від купівлі мото продукції. Наша система знижок працює по накопичувальному принципу, має три рівні знижки та є постійною. 

Перший рівень
3%
Доступний користувачам, які зробили покупки на суму більшу ніж 10.000 гривень
Другий рівень
5%
Доступний користувачам, які зробили покупки на суму більшу ніж 50.000 гривень
Третій рівень
7%
Доступний користувачам, які зробили покупки на суму більшу ніж 100.000 гривень

Інформація про відсоток знижки виводиться в кабінеті користувача, що дозволяє користувачам завжди бачити вигоди, які вони отримують.

Важливо зауважити, що знижка не застосовується до акційних товарів

Сума знижки розраховується автоматично у кошику при оформленні замовлення, що забезпечує зручність і легкість використання системи знижок.

Крім того, якщо користувач досягне нового рівня знижки, він отримає сповіщення по електронній пошті з повідомленням про це. Це дає можливість користувачеві завжди бути в курсі своїх досягнень та отримувати максимальну вигоду від нашої системи знижок.

Найкраще в тому, що новий рівень знижки стає доступним для усіх наступних замовлень користувача, що дозволяє вам продовжувати економити при купівлі нашої продукції. Запрошуємо всіх наших зареєстрованих користувачів скористатися цією вигідною системою знижок і отримувати більше заощаджень з кожним наступним замовленням.