Menu

ІСТОРІЯ магазину Rmoto

Наша компанія – одна з найбільших дистриб'юторів екіпіровки, тюнінга, запчастин та витратних матеріалів для мотоциклів, квадроциклів та водомоторной техніки в Україні. Працюємо з 2009 року, тому ви можете розраховувати на нашу компетентність і високий рівень обслуговування. Займаємося доставкою мототехніки, яка продається на аукціонах в США. Також приймаємо мототехніку на комісію, розміщуючи її в нашому салоні.

Наша мета – максимально задовольнити найвишуканіші потреби любителів швидкості і комфорту, запропонувавши продукцію всесвітньо відомих брендів! В нашому магазині завжди в наявності більший асортимент мотоекіпіровкі від провідних виробників AGV, Shark, Shoei, Dainese, Spіdі, Forma. Є дистриб'ютором кращою в світі мотоекіпіровкі DAINESE, тому у нас найбільший асортимент і кращі ціни на екіпіровку DAINESE і шоломи AGV.

Привозимо будь-які товари за всесвітньо відомим і популярним мотокаталогам: Kuryakyn, Cobra, Tucker Rocky, WPC, Вагоп, Race Tech, Rivco, Motovan, Hal's Harley-Davidson, Sullivans inc., Вigbike, Мidwest, Super Brace, Сorbin, Рerformance Масһіпе, Уапа Shiki, Еlka Suspension, Рarts Unlimited. Займаємося постачаннями запчастин і оригінальних аксесуарів і тюнінгу практично на будь-яку моторну техніку.

Найголовніше для нас – наші клієнти

Вважаємо обов'язковим не просто продати товар, а забезпечити покупця максимально доступною і корисною інформацією про товар і гідною надійною підтримкою.

Запрошуємо відвідати наш салон, де можна отримати будь-яку консультацію на мототему і відчути дружню і комфортну атмосферу.

Багаторічний досвід
Більше 20 років пропонуємо високоякісну мотопродукцію як для початківців так і для профессіоналів
А коли ви прийдете у перше ми звісно підкажемо саме те
Виконуємо бажання
Ні, не усі - ми ж про мотоєкіпування, пам’ятаєте?
Але ми дійсно можем знайти майже що завгодно.