



Мотоциклетна куртка LS2 Bond Man Jacket - це ідеальний вибір для тих, хто шукає класичний стиль і функціональність. Виготовлена з міцного поліестеру з водостійкою мембраною, ця куртка забезпечить вам захист від негоди і вітру. Особливу увагу варто звернути на знімну термо підкладку, яка дозволить вам комфортно переживати прохолодні дні. Куртка також оснащена сертифікованими захисними латами на ліктях і плечах, що відповідають європейським стандартам безпеки.
Підвійні строчки швів для посилення конструкції, регульований комір та вентиляційні отвори забезпечать вам комфорт і зручність під час поїздок на мотоциклі. Крім того, куртка має світловідбиваючі деталі для підвищення видимості в темний час доби.
LS2 Bond Man Jacket - це не просто стильна мотоциклетна куртка, але і надійний захист для вас під час поїздок на двоколісному транспорті.
| Статус товару | Немає в наявності |
| Тип товару | Немає даних |
| Бренд | LS2 |
| Колір | Чорний |
| Стать | Немає даних |
| Розмір | XXL |