100 Percent % Torrent Raincoat - це ідеальний вибір для тих, хто хоче залишатися сухим під час дощу. Цей дощовик зроблений зі 100% EVA, що дозволяє захистити вас від найбільш вологих умов. Цей дощовик має трафаретне маркування і кнопки, що дозволяє легко регулювати його. Припаяні кишені та клапани кишень зроблені таким чином, щоб захистити важливі речі від вологи.
Кейп має вентиляційний отвір ззаду з кнопкою для кращої вентиляції. Регульований каптур на шнурівці дозволяє вам налаштувати його так, як вам зручно.
Передня планка на кнопках та регульовані манжети на кнопках дозволяють легко регулювати дощовик для максимального комфорту. Подовжений жакет довжиною 3 /4 дозволяє захистити вас від дощу, навіть якщо він дуже сильний. Загалом, 100 Percent % Torrent Raincoat є ідеальним вибором для тих, хто хоче залишатися сухим під час дощу. Він дуже зручний і функціональний, що дозволяє вам насолоджуватися погодою, навіть якщо вона не тішить.
Статус товару | В наявності |
Тип товару | Дощовики |
Бренд | 100 Percent |
Колір | Black |
Стать | Немає даних |
Розмір | S |