Шолом SHOEI J-CRUISE II поставляється з прозорим візором.
Шолом SHOEI J-Cruise II є дуже популярним серед мотоциклістів, і не дарма, адже він має багато переваг. Одна з таких переваг - це можливість встановлення візора CNS-3. Цей візор підходить для моделей мотошоломів Shoei J-Cruise I та J-Cruise II.
Візор має прозорий колір (Clear) та виготовлений з полікарбонату, що забезпечує його високу міцність та зносостійкість. Також, він має підготовку під установку лінзи проти запотівання Pinlock® Evo (у комплект не входить), що дозволяє уникнути запотівання візора та забезпечити чітку видимість під час їзди.
Світлопропускання візора становить мінімум 85%, а УФ-захист перевищує 99%. Ці характеристики роблять візор CNS-3 для SHOEI J-Cruise II ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний та безпечний візор для свого мотошолому.
Статус товару | Немає в наявності |
Тип товару | Мотошоломи |
Бренд | SHOEI |
Колір | Белый |
Стать | Немає даних |
Розмір | M |
Тип візора | Прозорий |