Menu
У звʼязку з нестабільністю курса уточнюйте ціни у менеджера

Замок із ланцюгом Abus 4900/14KS150 GRANIT EXTREME X-PLUS

Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
Код товару: 23905
Бажаєте отримати знижку?
Бажаєте отримати знижку?
Зареєструйтеся Зареєструйтеся та отримуйте гарантовані знижки на усі наступні покупки у нашому магазині
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
Ви можете забрати ваше замовлення самостійно у м. Києві - за адресою пр-т Степана Бандери 34в
Доставка замовлення
Доставка замовлення
Доставляємо по Києву та Україні, окрім окупованих теріторій. Умови доставки можна переглянути у розділі Доставка
Обмін та повернення
Обмін та повернення
Ви можете обміняти чи повернути товар протягом 14 діб від дати покупки, більше інформації у розділі Гарантія

Огляд Abus 4900/14KS150 GRANIT EXTREME X-PLUS

Замок з ланцюгом Abus 4900/14ks150 Granit Extreme X-Plus - це надійний і міцний захисний засіб для забезпечення безпеки вашого майна. Цей замок має 20 рівень захисту, що говорить про його високу надійність і стійкість до зламування. Ланцюг виготовлений з високоякісної сталі діаметром 14 мм та довжиною 1,50 м, що робить його надзвичайно міцним і важким для зламування. Вага замку становить 8,3 кг, що є ще одним показником його надійності.

Замок від Abus оснащений циліндром X-Plus, який забезпечує високий рівень захисту від зламування та відмінну стійкість до відкриття без ключа. Цей замок ідеально підходить для захисту велосипедів, мотоциклів, скутерів та іншого майна, яке ви хочете захистити від крадіжок.

Загалом, замок з ланцюгом Abus 4900/14ks150 Granit Extreme X-Plus - це надійний і високоякісний захисний засіб, який допоможе вам зберегти ваше майно в безпеці від злодіїв.

Характеристики
Статус товару Немає в наявності
Тип товару Немає даних
Бренд Abus
Колір Немає даних
Стать Немає даних
Розмір Немає даних
Країна виробництва Немає даних
Гарантійний термін (міс) 24

Відгуки Замок із ланцюгом Abus 4900/14KS150 GRANIT EXTREME X-PLUS

Залишіть відгук про цей товар - Ваш відгук буде першим!
З цим товаром купують